fbpx
/ Autostrady

Autostrady

Systemy bezpieczeństwa VPS SmartZone – technologia dla inteligentnych autostrad

VPS oferuje pełną gamę rozwiązań do zarządzania i monitorowania autostrad, zapewniając bezpieczeństwo zarówno pracownikom odpowiedzialnym za zarządzanie ruchem, jak i użytkownikom dróg. Nasza gama wysoce innowacyjnych produktów gwarantuje, że jesteśmy liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony na autostradach. W naszej ofercie posiadamy:

  • Mobilne, zmienne znaki informacyjne identyfikujące zagraniczne tablice rejestracyjne (VMS). System automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych ANPR wyświetla obcojęzyczne komunikaty ostrzegawcze.
  • Za pomocą najnowszych kamer ANPR VPS może rozpoznać pojazdy, które przejeżdżają obok kamery i wyświetlać prawidłowy komunikat na mobilnych znakach informacyjnych z wyprzedzeniem.
  • Dash & Body Cam (kamery wytrzymałe na uszkodzenia).
  • Wytrzymałe kamery przeznaczone do autostrad (body & dash), wyposażone w: automatyczne pobieranie obrazu, wbudowany GPS, czas pracy do 8 godzin, praca w dzień i w nocy (IR).
  • Mobilne zmienne znaki informacyjne (VMS).
  • Wynajmij najnowszą gamę mobilnych znaków zmiennej treści (VMS), aby uzupełnić naszą ofertę rozwiązań ITS, lub aby wyświetlić komunikat.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania w zakresie utrudnień

Najnowszy system kamer 3/4G, instalowany na naszym systemie Smart Tower z własnym zasilaniem, wszystkie połączone bezprzewodowo ze sygnalizatorami akustycznymi zamontowanymi na tradycyjnych pachołkach. Sygnalizatory akustyczne i systemy ostrzegania są uruchamiane natychmiast w przypadku włamania.

Dowiedz się więcej

System rzeczywistego czasu podróży (VJTS) & wykrywanie zatorów

System rzeczywistego czasu podróży VPS (VJTS) jest systemem opartym na natężeniu ruchu. Dane dotyczące czasu podróży można łatwo skonfigurować, edytować i zbierać za pomocą oprogramowania działającego w chmurze. Spowolniony ruch jest wykrywany za pomocą danych pozyskiwanych z informacji dotyczących natężenia ruchu, które z kolei aktywują „Zator przed Tobą!” na jednym lub kilku znakach zmiennych komunikatów.

Dowiedz się więcej

Gromadzenie danych Smartsensor HD

Inteligentne zarządzanie ruchem zależy od dokładnych, wiarygodnych danych. SmartSensor HD jest jedynym czujnikiem pojazdu, który dostarcza wszystkie potrzebne dane, w tym prędkość pojazdu, liczbę pojazdów, średnią prędkość, prędkość 85 percentyla, natężenie ruchu i inne.

Dowiedz się więcej

Wykrywanie przekroczenia wysokości

Para “elektronicznych słupków” wykrywa pojazdy przekraczające wysokość na drodze objazdowej znajdujące się w pobliżu wszelkich miejsc możliwego uderzenia w most. Zmienne znaki informacyjne są aktywowane automatycznie, wyświetlając ostrzeżenie „Uwaga niski most – STOP!”.

Dowiedz się więcej

Wykonane na zamówienie innowacyjne rozwiązania działu badań i rozwoju

Nasze najnowocześniejsze i ciągłe prace badawczo-rozwojowe mają kluczowe znaczenie dla utrzymania naszej pozycji lidera na rynku rozwiązań CCTV. Słuchamy wymagań naszych klientów i wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę, opracowujemy rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

CCTV dla autostrad i monitoring stref roboczych.

System CCTV przeznaczony do monitorowania ruchu drogowego zainstalowany na naszej wieży Smart Tower, przesyłający strumieniowo obrazy w wysokiej rozdzielczości. Zmodernizowane zdalne centrum odpowiedzi wideo (RVRC) ze ścianą wizyjną i terminalem operatora do przeglądania obrazów.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.