fbpx
/ O nas

O nas

VPS Group

VPS Group Poland to polski oddział wyspecjalizowanej w rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa nieruchomości i placów budowy firmy o międzynarodowym charakterze. Nasze podstawowe usługi obejmują ochronę pustostanów, własności niezamieszkałej lub wykluczonej z użytku, a także placów budowy. Oferujemy szerokie spektrum praktycznych usług, takich jak:

  • Wieże monitorujące i systemy bezpieczeństwa, które zabezpieczają place budowy;
  • urządzenia zdalne, dzięki którym z łatwością można wskazać obszar do ochrony;
  • możliwość podglądu terenu zabezpieczonego z dowolnością ustawień;
  • produkty, które wzmocnią poziom bezpieczeństwa na terenie każdego obiektu.

Bezpieczeństwo nieruchomości i placów budowy

W Polsce zabezpieczenie nieruchomości i pustostanów jest mało znanym tematem, który na Zachodzie jest zjawiskiem występującym powszechnie. Dlaczego? W tych krajach właściciel nieruchomości odpowiada również za wypadki na terenie budowy niezwiązane z pracownikami, a osobami trzecimi.

Dobrze chronione przez strażników i utrzymywane w czystości obiekty generują znaczące koszty, ale rzadziej narażone są na szkodę ze strony osób postronnych. Czy istnieje zatem rozwiązanie uniwersalne, które umożliwi redukcję niezbędnych nakładów na ten cel? Zdecydowanie tak. Nasze technologie zmniejszają ryzyko wystąpienia aktów wandalizmu, podpalenia, kradzieży itd. — a wszystko to przy równoczesnym braku konieczności tworzenia osobnego stanowiska pracowniczego.

Zapewniamy zdalne rozwiązania i systemy, które będą zabezpieczać Twoją własność przez całą dobę. Bezpieczeństwo i bezwypadkowość w czasie budowy skutkuje o wiele niższymi kosztami ubezpieczenia w przyszłości! Z nami ograniczysz nakłady związane z koniecznością zagospodarowania wolnych nieruchomości!

Skorzystaj z ochrony nieruchomości VPS Site Security

Dlaczego warto zainteresować się naszymi możliwościami? Przede wszystkim dlatego, że działamy na terenie całej Europy. Współpracujemy z międzynarodowymi podmiotami oraz posiadamy ponad 20 specjalistycznych filii na terenie Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się między innymi:

  • Zapewnianiem bezpieczeństwa na terenie posesji;
  • ochroną własności prywatnej;
  • zabezpieczeniem pustych nieruchomości;
  • usługami związanymi z wolnymi nieruchomościami;
  • kompleksowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa dla autostrad i placów w czasie budowy.

VPS Site Security to nowoczesne, zdalne systemy bezpieczeństwa

Jako firma zajmujemy się przede wszystkim zapewnieniem maksimum bezpieczeństwa na wskazanym przez klienta obszarze. Nie korzystamy jednak z metodologii pracy opartej na zatrudnianiu strażników i dozorców, gdyż jest to rozwiązanie szczególnie kosztowne dla klienta. Dodatkowe stanowisko pracy generuje bowiem dodatkowe koszty, a można w tym celu posłużyć się po prostu rozwiązaniami w pełni zdalnymi.

Oferujemy systemy ochrony własności działające przez całą dobę. VPS Site Security jest liderem na rynku zdalnym w zakresie inteligentnych rozwiązań, które służą ochronie dużych powierzchni — takich jak m.in. autostrady, pustostany i place budowy. Działamy zdalnie w ponad 50 lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii i Europy. Zajmujemy się zabezpieczaniem ponad 50 000 nieruchomości i terenów przemysłowych na terenie kontynentu.

Dlaczego warto skorzystać z systemów VPS Site Security?

Zwiększamy poziom bezpieczeństwa przy znacznej redukcji kosztów. Nasza technologia monitoruje zabezpieczony teren przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ­– wszystko to bez udziału człowieka. W Polsce wciąż brakuje powszechnej świadomości, jak często dochodzi do wypadków oraz aktów wandalizmu związanych z pustostanami i wolnymi nieruchomościami.

Warto mieć na uwadze, że jest to zjawisko pojawiające się nierzadko i generujące niejednokrotnie koszty zdecydowanie przewyższające regularny wynajem naszych systemów. Decyzja o zastosowaniu naszych rozwiązań to przede wszystkim inwestycja w oszczędności. Oferujemy bowiem atrakcyjne cenowo i funkcjonalnie urządzenia, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa w obrębie Twojej własności.

Skorzystaj z usług VPS Group

Zapewnimy bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i Twojej nieruchomości. VPS Site Security, bez względu na rozmiar nieruchomości oraz rodzaj zagrożenia gwarantuje 100% skuteczności. Świadczymy usługi związane z ochroną, zarządzaniem, konserwacją i całodobowym monitorowaniem każdego pustostanu i nieruchomości w dowolnej lokalizacji.

W ofercie posiadamy także usługi niestandardowe – oferujemy korzystne technologie, dostosowane ściśle do wymagań każdego klienta oraz jego własności. Wszystkie nasze rozwiązania powstały z myślą o przedsiębiorcach, dzięki czemu VPS Site Security może dostosować się bezpośrednio do potrzeb każdego zleceniodawcy.

Od wielu lat działamy w zakresie ochrony mienia i nieruchomości. Mamy w tym ogromne doświadczenie praktyczne oraz szerokie spektrum w zakresie zaplecza technicznego. Jeśli zależy Ci na zachowaniu swojej własności w stanie nienaruszonym – skontaktuj się z nami! Przetestuj nasze możliwości!