fbpx
/ Ochrona mienia

Ochrona mienia

Ochrona nieobsadzonego mienia i nieruchomości

Gdy nieruchomość jest pusta, może stać się łatwym celem dla osób nieupoważnionych, takich jak wandale czy intruzi, a to często skutkuje kosztownymi naprawami i dużą frustracją. Dzięki zabezpieczeniu obiektu z wykorzystaniem prostych środków odstraszających, takich jak zabezpieczenia stalowe oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych, można oszczędnie chronić, zarządzać i monitorować swoje cenne mienie.

Dlaczego warto zabezpieczyć wolną nieruchomość?

  • Zabezpieczone, chronione i utrzymywane puste obiekty będą miały mniej szkodliwy wpływ na lokalną społeczność, przyczynią się do zmniejszenia liczby aktów wandalizmu, podpaleń i kradzieży, a także będą lepiej przygotowane do ponownego zasiedlenia lub odsprzedaży.
  • Utrzymane i bezpieczne nieruchomości sprzyjają poprawie otoczenia i utrzymaniu ich wartości.
  • Utrzymane i bezpieczne nieruchomości to mniejsze ryzyko ubezpieczeniowe.

VPS pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki najlepszego zestawu rozwiązań technologicznych w połączeniu z doświadczonymi zespołami zorientowanymi na klienta. Oferujemy w pełni zintegrowane, oszczędne rozwiązanie pozwalające na utrzymanie bezpieczeństwa zarówno w sektorze publicznym, jak i mieszkaniowym. Dowiedz się więcej na temat sektorów, z którymi współpracujemy.

Rozwiązania w zakresie ochrony, monitorowania i utrzymania mienia.

Oferujemy światowej klasy zabezpieczenia, od najnowszych systemów alarmowych po innowacyjne wyroby stalowe i całodobową ochronę. Poza usługami z zakresu ochrony przeprowadzamy również ocenę ryzyka; zajmujemy się zarządzaniem przestojami i sprzątaniem zanim budynek wróci z powrotem do użytku.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Ochrona mienia to nasza spcjalność!