fbpx
/ Ochrona mienia / Stalowe panele zabezpieczające

Stalowe panele zabezpieczające

Stalowe panele zabezpieczające odstraszają nieupoważnionych gości.

Nasze mocne i wytrzymałe stalowe panele zabezpieczające zapewniają szereg korzyści, będąc widocznym i wysoce skutecznym środkiem odstraszającym dla złodziei, intruzów i dzikich lokatorów. Instalowane są przy użyciu unikalnego systemu, który pozwala na ich szybki montaż, nie niszcząc jednocześnie własności — montaż bez uszkodzenia nieruchomości.

Montowane są bezpośrednio wewnątrz otworu, dzięki czemu przylegają do powierzchni, nie pozostawiając żadnych otworów ani szczelin, przez które mogłyby zostać wepchnięte jakiekolwiek przedmioty. Nasze stalowe panele są perforowane tak, aby umożliwić dostęp światła i wentylacji do wnętrza posesji, co oznacza, że wykonawcy mogą pracować wewnątrz posesji, ponieważ mają wystarczającą ilość światła, a wilgoć i pleśń nie rozwijają się w miarę przepływu powietrza.

Panele niestandardowe

Wykonane na zamówienie, dopasowane do nietypowych stylów lub rozmiarów okien; nasze niestandardowe stalowe panele zabezpieczające mogą zapewnić pełną ochronę w wielu miejscach otaczających budynek, włącznie ze skrzynkami na liczniki. Stal na zamówienie jest mocowana za pomocą opatentowanych wkrętów VPS, co zapobiega demontażowi przy użyciu standardowego śrubokręta.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Ochrona mienia to nasza spcjalność!