fbpx
/ Ochrona terenu / VPS Alert Tower z funkcją weryfikacji wideo

VPS Alert Tower z funkcją weryfikacji wideo

VPS Alert Tower – mobilna, bezprzewodowa, wieża alarmowa z funkcją weryfikacji wideo

VPS Alert Tower to najbardziej elastyczna, bezprzewodowa, z funkcją weryfikacji wideo wieża alarmowa, zaprojektowana przez VPS – światowymi liderami w technologii sprzętu budowlanego. To wszechstronne rozwiązanie alarmowe zapewnia zabezpieczenie obiektów użytkowych i placów budowy, gdzie niezbędny jest czasowy monitoring. Wieża alarmowa wyposażona w najnowocześniejsze technologie wprowadza elastyczność w obszarach, w których nie jest dostępna żadna otaczająca infrastruktura. Dzięki zasięgowi do 20m w dzień oraz 12m w nocy masz pewność, że Twój obiekt jest nadzorowany w każdych warunkach.

Jak działa Wieża Alarmowa VPS?

Wieża alarmowa VPS posiada opancerzony system kamer bezpieczeństwa PIR z weryfikacją wideo. Po uruchomieniu system rejestruje 10 sekundowy, pełnokolorowy obraz wideo. Materiał wideo jest automatycznie przesyłany do akredytowanego Centrum Monitorowania VPS, obsługiwanego przez naszych specjalistów ds. bezpieczeństwa 24⁄7 w celu sprawdzenia, czy zarejestrowana aktywność wymaga natychmiastowej reakcji właściciela lub wysłania na miejsce zdarzenia mobilnego firmy ochroniarskiej, w przypadku stwierdzenia nielegalnego wtargnięcia.

Najważniejsze zalety bezprzewodowej wieży alarmowej VPS Alert Tower:

  • Zapewnia prewencyjne, tymczasowe zabezpieczenie i monitorowanie obiektu
  • Po uruchomieniu rejestruje 10-sekundowy obraz wideo, który wysyłamy do naszej stacji monitorującej w celu weryfikacji
  • Kamera pozwala uniknąć „martwych punktów”
  • Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń i podzespołów w celu zwiększenia bezpieczeństwa obiektu
  • Szybka instalacja i łatwe przemieszczanie w różne miejsca
  • Doskonałe tymczasowe zabezpieczenie terenu dla małych obszarów, gdzie istnieje szczególna konieczność ochrony lub gdzie nie jest dostępna odpowiednia infrastruktura
  • Jaskrawy kolor stanowi wysoce skuteczny środek odstraszający
  • Solidna obudowa zmniejsza ryzyko uszkodzenia, przestoju i konieczności wymiany uszkodzonego sprzętu
  • Urządzenie działa wyłącznie na bateriach litowych (do 4 lat żywotności)
  • Znacznie tańsze rozwiązanie w zakresie ochrony obiektu niż ochrona osobowa

Instalacja VPS Alert Tower

Wieża VPS Alert Tower może zostać bezpiecznie zamontowana dzięki wbudowanym nogom stabilizującym, co zapobiega ruchom powodowanym przez wiatr i sabotażom. Kółka i regulowane uchwyty pozwalają na łatwe przemieszczanie VPS Alert Tower, gdy zmieniają się wymogi dotyczące terenu. Wieża może być przymocowana do podłoża i służyć jako podstawa do bezpośredniego połączenia do sygnalizatorów akustycznych lub punktów alarmu przeciwpożarowego. Wieża zapewnia mobilne rozwiązanie montażowe dla maksymalnie 25 czujników PIR z weryfikacją wideo. Istnieje również możliwość montażu bezpośrednio na słupie lub poza nim.

Zintegrowane rozwiązanie w zakresie tymczasowego zabezpieczenia terenu

Zaczynając od podstawowej wersji z jedną kamerą PIR, tymczasowa wieża alarmowa może być połączona z maksymalnie 25 kamerami w różnych kombinacjach VPS Alert Tower lub z pojedynczymi odpornymi na uszkodzenia kamerami VPS Alert Cam’s. Razem tworzą one dobrze widoczny element odstraszający, który pomaga chronić cenne dobra na budowie lub w oddalonych miejscach.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wieża VPS Alert Tower z funkcją weryfikacji wideo może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na odległych terenach lub uzyskać bezpłatną wycenę. Sprawdź nasze możliwości!