fbpx
/ Sektory / Browary i puby

Browary i puby

Niezawodny na całym świecie w zakresie zabezpieczania, utrzymywania i zarządzania pustymi obiektami

VPS ma ogromne doświadczenie w pracy z wieloma prywatnymi i państwowymi barami oraz browarami. Na przestrzeni lat wspieraliśmy browary i puby różnymi rozwiązaniami zaprojektowanymi specjalnie dla tego sektora; pomagaliśmy klientom sprawniej zarządzać wolnymi lokalami, spełniać wymogi umów ubezpieczeniowych oraz asystować przy zmianie najemców.

Zmiana najemców

Bez względu na to, jak porządny był twój poprzedni najemca, większość barów potrzebuje jasnego i czystego lokalu, zanim nowi najemcy przejmą lokal. W VPS oferujemy usługi w zakresie gruntownego sprzątania, aby zapewnić nowemu najemcy możliwość zajęcia lokalu, który jest gotowy do użytku. Oferujemy również usługi w zakresie kanalizacji, wyłączenia z ruchu i pełnego oczyszczenia terenu.

Puby i Browary

Jeśli bar jest pusty od jakiegoś czasu, łatwo można go zaniedbać. To nie tylko może przyciągnąć niechcianych gości, takich jak dziki lokatorzy i wandale. Dodatkowo, może również doprowadzić do spadku wartości nieruchomości, zmniejszając jej atrakcyjność i znaczenie. Utrzymanie ogrodu i ogólne naprawy obiektów są niezbędnymi usługami, które pomogą zagwarantować, że pusty lokal nie popadnie w ruinę. Przynoszą one korzyści zarówno Twojej nieruchomości, jak i społeczności lokalnej.

Ochrona

Ochrona pustego baru jest koniecznością. Najlepsze rozwiązanie uzależnione jest od lokalizacji nieruchomości i jej narażenia na kradzieże i wandalizm. W przypadku, gdy potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa są niewielkie, VPS stara się zabezpieczyć nieruchomość przy użyciu alarmów i minimalnym użyciu stali, aby ograniczyć niekorzystny wpływ na estetykę budynku. Ponadto, nasi klienci barów i browarów przykładają dużą wagę do naszych całodobowych usług w zakresie ochrony, które zapewniają stałe bezpieczeństwo, opiekę, utrzymanie i spokój ducha.

Jeśli nie jesteś pewien, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów VPS.