fbpx
/ Sektory / Infrastruktura i autostrady

Infrastruktura i autostrady

Zapewniamy profesjonalne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa, które jest zarówno bardziej skuteczne, jak i tańsze niż strażnicy na miejscu.

Zabezpieczanie zakładów, wyposażenia i materiałów przy dużych projektach infrastrukturalnych i autostradach może przysporzyć prawdziwego bólu głowy. O ile miejsca te będą wykorzystywały zamknięte kompleksy do przechowywania najcenniejszych przedmiotów, o tyle charakter prac budowlanych oznacza, że duże, często odległe obszary będą nieogrodzone z otwartym dostępem dla intruzów.

Ciągła potrzeba zmiany miejsca realizacji projektu z jednego miejsca na drugie utrudnia realizację kwestii związanych z bezpieczeństwem. Dotychczasowym rozwiązaniem było zatrudnienie ochrony, ale ze względu na duże odległości i względy ekonomiczne nadal istnieje poważne ryzyko. Wychodząc naprzeciw tym problemom, VPS Site Security opracował rozwiązanie dostosowane do potrzeb sektora infrastruktury. VPS Smart Tower® to zaawansowany system CCTV z możliwością zmiany lokalizacji. Korzystamy ze sprzętu termowizyjnego dalekiego zasięgu o szybkim czasie reakcji. W rezultacie otrzymujemy profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające, które jest zarówno bardziej efektywne, jak i tańsze niż strażnicy na miejscu.

Jeśli nie jesteś pewien, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów VPS.