fbpx
/ Sektory / Niewypłacalność

Niewypłacalność

Godna zaufania, pomagająca chronić i zarządzać majątkiem objętym zarządem przymusowym lub w drodze postępowania upadłościowego

VPS oferuje szereg rozwiązań do ochrony i zarządzania pustymi obiektami, które znajdują się pod zarządem przymusowym lub są w drodze postępowania upadłościowego i/lub niewypłacalności. Dlatego właśnie wśród naszych klientów znalazły się jedne z największych firm na świecie. Wachlarz akredytowanych usług VPS jest uznawany przez głównych ubezpieczycieli, dzięki czemu nie musisz martwić się o formalności. Przeprowadzimy pełną ocenę ryzyka związanego z bezpieczeństwem i wskażemy obszary, które wymagają uwagi. Upewnimy się, że firma w pełni przestrzega kodeksu praktyk stosowanych przez ubezpieczycieli. Zapewniamy sprawną i szybką reakcję, jako że klienci często wymagają niezwykle szybkich terminów realizacji zamówień. Zabiegi takie jak wymiana zamków i zabezpieczenie nieruchomości realizujemy w ciągu 24 godzin.

Zdajemy sobie sprawę, że nasi profesjonalni klienci potrzebują rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, dlatego też oferujemy szereg usług, począwszy od usług kanalizacyjnych, aż po usuwanie odpadów łatwopalnych oraz ogrodzenia. Oznacza to jedną kompleksową usługę najwyższej klasy, bez konieczności angażowania wielu usługodawców. Dostosowujemy nasze wyceny do potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie kosztów na minimalnym poziomie.

VPS pomaga utrzymać wartość nieruchomości, poprzez:

  • Zabezpieczenie przed wandalami i dzikimi lokatorami
  • Zabezpieczenie przed kradzieżą i włamaniem
  • Brak zniszczeń spowodowanych wodą, pożarem lub za sprawą wandalizmu i złodziei
  • Utrzymanie jej w dobrym stanie po ogłoszeniu niewypłacalności, tak, aby był gotowy do ponownego wykorzystania

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z naszymi specjalistami.