fbpx
/ Sektory / Sektor publiczny

Sektor publiczny

Sektor publiczny to nasza specjalność –  jesteśmy godnym zaufania partnerem w zakresie zabezpieczenia wolnych lokali i usług dla mieszkalnictwa socjalnego

Zdajemy sobie sprawę, że klient oczekuje ekonomicznych rozwiązań i możemy mu w tym pomóc.

Oferujemy szereg usług w zakresie ochrony zagrożonych obiektów znajdujących się w obszarach wysokiego i niższego ryzyka. Nasze rozwiązania obejmują proste systemy alarmowe z cotygodniowym monitoringiem, a także w razie potrzeby montaż dodatkowych stalowych drzwi i okiennic.

VPS współpracuje z wieloma różnymi departamentami rządowymi, aby zapewnić światowej klasy zabezpieczenia pustych obiektów oraz ochronę przed intruzami czy też wandalami. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa budownictwa socjalnego, spółdzielnie mieszkaniowe, władze lokalne i agencje rządowe.

Możemy zabezpieczać i chronić remontowane nieruchomości, takie jak szkoły, uczelnie, akademiki i domy opieki. Nasze alarmy, stalowe drzwi i okiennice gwarantują terminowe zakończenie remontu, bez dodatkowych opóźnień związanych z aktami wandalizmu lub kradzieżą.

Nasza oferta to nie tylko sektor publiczny. Oferujemy również usługi dla biurowców z parkingami. Nasze rozwiązania obejmują betonowe zapory, słupki i ogrodzenia obwodowe, które zapobiegają wchodzeniu na teren budowy niepowołanym osobom i zmniejszają ryzyko wyrzucania odpadów w miejscach niedozwolonych.

Poza usługami z zakresu ochrony przeprowadzamy również ocenę ryzyka, zajmujemy się zarządzaniem przestojami i sprzątaniem obiektu.

Jeśli nie jesteś pewien, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów VPS.